לוגו המכללה האקדמית לישראל ברמת גן
למה לבחור אם אפשר
גם וגם?

תואר ראשון דו חוגי

תואר ראשון דו חוגי מאפשר לכם לקחת את הטוב ביותר
משני עולמות תוכן שונים בתחומים שמתאימים לכם ביותר
  • משך הלימודים שנתיים בלבד (6 סמסטרים רצופים)
  • קמפוס לימודים נגיש ונוח ברמת גן
  • שכר לימוד אוניברסיטאי למצטרפים לתכנית
    בחדשנות ויזמות או כלכלה במחזור אוקטובר 2018
דברו איתנו

כלכלה
להנהיג ולהוביל , לחקור ולנתח, לחשוב מחוץ לקופסא

אם יש בכם את התשוקה להתמודד עם אתגרים, למצוא פתרונות לסוגיות הנוגעות לחיי כולנו ויכולת אנליטית גבוהה כנראה שלימודי כלכלה הם ההשקעה הכי נכונה עבורכם.

התואר בכלכלה נועד להקנות לסטודנטים כלי חשיבה וניתוח שיאפשרו להם להבין ולהעמיק בפרשנות של התפתחויות ותופעות כלכליות בארץ ובעולם תוך פיתוח היכולות להתמודד באופן מעשי עם סוגיות כלכליות שונות.

לימודי הכלכלה כוללים קורסים ב-מאקרו כלכלה, מיקרו כלכלה, מימון, חשבונאות, סטטיסטיקה, שוק ההון ועוד.

במסגרת התואר הדו חוגי תוכלו לשלב לימודי ניהול או חדשנות ויזמות ותרכשו ידע יישומי מעמיק במגוון רחב של קורסים וסדנאות. שילוב זה יהווה עבורכם נתיב קריירה מעניין וחדשני להשתלבות בעולם העבודה המשתנה.

בוגרי התכנית יוכלו לעסוק בתחום הכלכלה במגוון רחב של ארגונים וחברות במשק (בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח, חברות הייטק, משרדים ממשלתיים ועוד) בתפקידים כמו יועצי השקעות, אנליסטים, יועצים פיננסים ועוד.

חדשנות ויזמות
לפרוץ גבולות, להגיע לשיאים ולהפוך רעיונות למציאות

האם אתם נלהבים להוביל? לחולל שינוי? לפרוץ דרכים חדשות? האם אתם נחושים להצליח?

אם השבתם בחיוב, כדאי לכם להכיר את התואר הראשון בחדשנות ויזמות.
התואר הייחודי בחדשנות ויזמות נועד לפתח ולהעצים אנשים המעוניינים ליזום ולהוביל תהליכים חדשניים ויצירתיים במגוון מערכות ארגוניות, בתחומי החברה, הכלכלה, התעשייה והטכנולוגיה.

הקניית מיומנויות בחדשנות ויזמות תאפשר לכם:

  • להשביח את מניותיכם כעובדים ולבלוט יותר
  • להימנות עם הטאלנטים בשוק העבודה
  • לזהות או ליצור הזדמנויות שאחרים אינם ערים להן
  • להפוך ליזמים בעלי עסק משלכם כאשר התנאים יבשילו לכך

במסגרת התואר הדו חוגי תוכלו לשלב לימודי חדשנות ויזמות עם ניהול או כלכלה, כך תרכשו במקביל ידע, מיומנויות ויכולות יישום אשר יהוו בעבורכם את ארגז הכלים להצלחה.

שילוב מנצח זה יושג באמצעות מגוון רחב של קורסים וסדנאות בהם תשתתפו והוא יפתח עבורכם נתיב קריירה מרתק וחדשני להשתלבות בעולם העבודה המשתנה.

ניהול
לנהל אנשים, לקבל החלטות, להוביל קדימה

אם אתם חסרי פשרות, מעוניינים להוביל ולהיות בין אלה שקובעים את המדיניות והאסטרטגיה בארגון, אתם צריכים להתחיל את הצעד הראשון שלכם בתכנית הלימודים לתואר ראשון בניהול.

התואר בניהול נועד להקנות לסטודנטים ידע ומיומנות במגוון רחב של תחומים: מימון, שיווק, פרסום, משאבי אנוש, מערכות מידע וחשיפה לתיאוריות בתחום ניהול הארגון, המסחר והכלכלה.

חומרי הלימוד בקורסים משלבים חוויה והתנסות מעשית הכוללת השתתפות במשחקי סימולציה למנהלים שבו מתרגלים בקבוצות ניהול ארגונים, סמינר מעשי שבו הסטודנטים מתנסים בעבודת ניהול בארגון או בניתוח מקרי הצלחה וכישלון מהעולם העסקי.

במסגרת התואר הדו חוגי תוכלו לשלב לימודי חדשנות ויזמות, כלכלה או משאבי אנוש. שילוב זה יוצר עבורכם יתרון תחרותי מובהק שיפתח בפניכם אפשרויות תעסוקה רבות ויסייע לקידומכם האישי.

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב במגוון רחב של משרות ניהוליות במגזר הציבורי ובמגזר העסקי בתפקידים מגוונים.

משאבי אנוש
לעבוד עם אנשים,
לנהל קריירות, להתמודד עם שינויים

ניהול משאבי אנוש הוא מקצוע מבוקש, האחראי על כל התחומים והנושאים הקשורים באופן ישיר או עקיף לעובדים בארגון, למשל גיוס עובדים, הכשרתם, תנאי העסקתם, רווחתם, שילובם בארגון ומיצוי הפוטנציאל הגלום בהם.

התואר במשאבי אנוש נועד להעניק לכם ידע, מיומנות וכלים לגיוס ומיון עובדים, כלים להדרכה והעלאת המוטיבציה של העובדים, הבנת סוגיות בדיני עבודה, ניתוח מצב קיים תוך הסקת מסקנות ומתן המלצות לשיפור.

בארגונים ובחברות רבות, רואים במנהלי משאבי אנוש כשותפים מלאים בצוות ההנהלה הבכירה, המתווה חזון, אסטרטגיה ומדיניות הארגון.

במסגרת התואר הדו חוגי תוכלו לשלב לימודי ניהול שיאפשרו לכם להבין את הצרכים העסקיים של הארגון והסביבה התחרותית בו הוא פועל.
בוגרי התכנית יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בתחום ההון האנושי בחברות ובארגונים גדולים בכל ענפי המשק כגון: ניהול הדרכה, גיוס, פיתוח עובדים, רווחה, גישור ופתרון משברים ועוד.

אז אם אתם אוהבים לעבוד עם אנשים ויודעים לגשר בין צדדים תוך שמירה על האינטרסים של כל צד, כנראה שניהול משאבי אנוש הוא התחום שמתאים לכם לבניית מסלול קריירה מאתגרת ומספקת.

למידע נוסף
video