למה ללמוד ניהול משאבי אנוש?

הצלחתן של חברות אלו, תלויה פעמים רבות באיכות כוח האדם אותו תגייס מחלקת משאבי האנוש. כאשר הגיוס מתבצע בהיקפים גדולים, קריטי אף יותר לגייס חומר אנושי איכותי אשר יוכל להשתלב בחברה ולהניע תהליכים בפרקי זמן קצרים. על כן, חברות מובילות ומצליחות מבינות כי אחד המנועים החשובים ביותר שלהן היא מחלקת משאבי אנוש טובה, חזקה ומקצועית ומקצות משאבים גדולים לנושא.

בנוסף לאתגרים אלה של קליטת עובדים, למחלקת ניהול משאבי האנוש ישנו אתגר חשוב נוסף, שמירה על רווחת העובדים - הכלכלית והנפשית. מחלקת משאבי האנוש היא החוט המקשר בין המחלקות השונות בארגון מתפקד. תפקידה לגבש בין צוות העובדים, לדאוג לימי כיף, טיולים, מתנות לחגים, סביבת עבודה מהנה ועובדים מרוצים.

לימודי ניהול משאבי אנוש

מעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול או קריירה ניהולית עם הנהגת אנשים? תכנית לימודי משאבי אנוש היא התכנית בשבילכם!

התכנית הדו-חוגית בתחום לימודי ניהול משאבי אנוש במכללה האקדמית לישראל מציעה מתכונת בלעדית של לימודי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש בהיקף זהה ובדגש שווה. זו ההזדמנות שלכם לקבל בתואר אחד דו-חוגי את הכלים המתקדמים של עולם הניהול המודרני, יחד עם ידע אקדמי ברמה גבוהה בעולם המרתק של משאבי אנוש.

התוצאה: תואר בניהול משאבי אנוש המעניק ידע רחב ומתקדם בשניים מהתחומים הנדרשים ביותר כיום להצלחה בתפקידי ניהול משאבי אנוש בכירים בכל חברה או ארגון.

תכנית הלימודים ניהול משאבי אנוש תואר ראשון דו-חוגי (BA) הוכרה לצורך קבלת הסמכה במשאבי אנוש ע”י העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל.

השילוב הייחודי הופך את התכנית הדו-חוגית בתחום לימודי משאבי אנוש לדלת הכניסה לאלה המעוניינים בקריירה בתחום ניהול משאבי אנוש עם אפשרות להתקדם לתפקידי ניהול בכירים וליזמים ומנהלים המבקשים לפתח את היכולת לנהל, להנהיג אנשים ולבנות ארגון מנצח.

הסמכה מקצועית של העמותה לחקר ופיתוח ניהול משאבי אנוש


תכנית לימודי משאבי האנוש, נבחנה על ידי העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי האנוש בישראל. העמותה שמה לעצמה למטרה, לקדם את התחום של ניהול משאבי האנוש ואת העוסקים בו. היא מאגדת כ-700 אנשי מקצוע מובילים בתחום והעניקה הסמכה לבוגרי התכנית לניהול ומשאבי אנוש לאור התכנים הרלוונטים שנלמדים במסגרת התכנית.

משמעות ההסמכה היא שהעמותה מאשרת, שהמכללה עומדת ברמת דרישות מקצועיות גבוהה, וגם מעמידה תנאים גבוהים, אחידים וברורים לקבלת התואר. לכן, לימודי ניהול משאבי אנוש במכללה, אשר מקיפים את כלל החומר הנדרש והנצרך, יזניקו את המסיימים אל העמדות המבוקשות בתחום.

  תכנית לימודי תואר בניהול משאבי אנוש

  התכנית פותחת בפני הבוגרים אפשרות לעבוד בקשת רחבה של תפקידים במחלקות משאבי אנוש בארגונים.

  מתפקידי גיוס וקליטת עובדים דרך תפקידי הדרכה ורווחה ועד לפיתוח קריירות וטיפוח תרבות ארגונית. ובהמשך גם תפקידים מתקדמים יותר כמו תכנון צרכים עתידיים של משאבי האנוש, פיתוח ארגוני והובלת תהליכי שינוי בחברה.

  תכנית לתואר בניהול משאבי אנוש מכשירה מנהלים שיודעים לנהל אנשים, לבנות צוותים, להניע ולהנהיג בתפקידי יזמים, בעלי עסקים או מנהלים במגוון רחב של תפקידים ניהוליים.

   

  תואר בניהול משאבי אנוש של המכללה האקדמית לישראל

  אם אתם מתלבטים איפה הכי כדאי ללמוד משאבי אנוש, אתם יכולים להפסיק להתלבט. אלה הסיבות ללמוד תואר ראשון בניהול משאבי אנוש אצלנו.

  • לומדים מהטובים ביותרסגל המרצים בתכנית הם מומחים בולטים בתחום לימודי ניהול משאבי אנוש המביאים לכיתה ניסיון מעשי רב, ידע עדכני ורצון אמיתי להעשיר ולהכשיר אתכם.
  • לומדים מהשטח – אצלנו לימודי משאבי אנוש לא לומדים רק מהספר, אלא צוברים ידע מעשי משמעותי מדיונים פתוחים, תצפיות, סימולציות, ניתוח אירועים, סרטי הדרכה, והרצאות אורח של מנהלים בכירים.
  • לומדים בכיף – בקמפוס המכללה המרווח לימודי ניהול משאבי אנוש מתקיימים באווירה פתוחה, נעימה ותומכת. המיקום מרכזי, עם גישה נוחה מכל מקום ומגרש חניה עם 1,000 מקומות חניה.

   

  תואר בניהול משאבי אנוש זה התואר בשבילכם אם..

  • אנשים מעניינים אתכם
  • חשוב לכם ללמוד תואר במשאבי אנוש וניהול מעשי
  • המטרה שלכם להתקדם לתפקידי ניהול משאבי אנוש בכירים
  • יש בכם אכפתיות ורצון להפוך את מקום העבודה לטוב יותר
  • בואו לקרוא ולדעת מה ניתן לעשות לאחר לימודי תואר במשאבי אנוש וניהול כאן!

  ההסמכה להענקת תואר במשאבי אנוש וניהול מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה

   

  פרטים חשובים על מסלול לימודי ניהול משאבי אנוש

  מחזור הלימודים הקרוב של לימודי ניהול משאבי אנוש ייצא לדרך באוקטובר 2017, ויתקיים בימים ראשון, שלישי וחמישי (לימודי יום). מסלול הלימודים יימשך על פני שנתיים בלבד, שיספקו את כל הכלים הנדרשים בעולם העסקים של היום. תואר בניהול משאבי אנוש ויכול לסלול את דרככם כלפי מעלה, וגם אם המשימה נראית קשה ומפרכת, יש תמורה גדולה ונאה בסופה. למתאימים מבין הנרשמים למחזור אוקטובר 2017, יוצעו מלגות אטרקטיביות בסך 10,000 ש”ח, מהרו להירשם!

   

  למידע על תארים נוספים שחשבנו שיעניינו אתכם:

  צפה בוידאו