לי אליה קמל, בוגרת התכנית לתואר ראשון בניהול מערכות מידע
"בחרתי ללמוד דווקא את ניהול מערכות מידע כי אני מאוד אוהבת טכנולוגיות, מחשבים ואנשים – ואת השילוב הזה מצאתי בתואר. כמו כן התואר מאפשר לי להיפתח למגוון משרות שונות בשוק העבודה והוא אינו מקובע על תחום אחד בלבד. בנוסף, לפני תחילת התואר בדקתי אילו קורסים נלמדים וראיתי שאופי הקורסים מאוד תואם את אישיותי, מעניין אותי ועדכני. כיום אני עובדת בחברת ג’ון ברייס כמטמיעת מערכות מידע ומנתחת שימושים לאחר הטמעה, ומשתתפת בפרויקט הטמעה בחברת “כלל ביטוח” במשך שנה וארבעה חודשים. עוד במהלך לימודי התואר עבדתי בחברת “גולן טלקום בע”מ” כמנהלת צוות ופרויקטים".
קרא עוד >>

יואל אוליברו, בוגר התכנית לתואר ראשון בניהול מערכות מידע
"אני בן אדם שמאוד מתחבר לתחום המחשבים מגיל קטן ורציתי ללמוד מקצוע שקשור לזה. כשהתחלתי לחפש מקצועות שונים נתקלתי במקצועות כמו מדעי המחשב/ הנדסת תוכנה, אך רציתי משהו שונה שכולל בתוכו גם הבנת תהליכים עסקיים ומציאת פתרונות ממוחשבים לבעיות – לא רק לשבת מול מחשב ולתכנת. ניהול מערכות מידע זה תחום שמשלב תכנות יחד עם הבנת תהליכים עסקיים של ארגון ומציאת פתרונות לבעיות מורכבות בדרכים יצירתיות. לכן לאחר פגישת הייעוץ במכללה הבנתי שזה מקצוע שמאוד מעניין אותי ויכול להתאים בדיוק למה שחיפשתי."
קרא עוד >>

שרון כהן, בוגרת התכנית לתואר ראשון בניהול מערכות מידע
"את מרבית התואר, למעט הסמסטר האחרון, עשיתי במהלך שירותי הצבאי כקצינה בחטיבת ההגנה בסייבר. היה לי חשוב לשלב לימודים ועבודה ולכן מתכונת לימודי ערב הייתה הכרחית עבורי. בנוסף, היחס האישי שהורגש כבר בהתחלה מצד סגל המכללה תרם להרגשתי כי זהו המקום הנכון עבורי. בחרתי במקצוע זה כיוון שהוא משלב טכנולוגיה (שפות תכנות, ניתוח מערכות, עיצוב בסיסי נתונים וכו’), ניהול (כלכלה, התנהגות ארגונית, מנהיגות וקבלת החלטות וכו’) ומתמטיקה. התואר מאפשר לבוגריו להתמודד עם בעיות טכנולוגיות ולהוות אינטגרטורים בארגון. כיום אני עובדת בחברת The DigiTrust Group בתפקיד Security Engineers Team Leader".
קרא עוד >>

שני אשכנזי, בוגרת התכנית לתואר ראשון בניהול מערכות מידע
"כבר במהלך השנה הראשונה ללימודי התואר, התחלתי לעבוד כרפרנטית מערכות בביה"ח איכילוב. עם תום לימודיי, הרגשתי שיש בידיי מספיק כלים וידע שרכשתי במהלך הלימודים וניסיון מקצועי רב שצברתי במסגרת תפקידי, כך שיוכלו לקדם אותי לתפקיד משמעותי ומאתגר יותר. אין ספק שהלימודים לתואר בתוספת הניסיון שצברתי כרפרנטית, עזרו לי להתקדם הלאה לתפקידי הבא. כיום אני משמשת כמנהלת פרויקט להקמת מערכות מידע רפואיות בביה"ח אסותא. במסגרת התפקיד, אני נדרשת בין היתר להתנהלות מול גורמים בכירים בארגון ולהבנה אסטרטגית רחבה".
קרא עוד >>

צפה בוידאו