להוביל את מהפיכת השירות במערכת הבריאות

נושא האיכות והשירות בעולם הבריאות תופס תאוצה רבה בעולם. בישראל - משרד הבריאות כמו גם קופות החולים ובתי החולים אמצו את תפיסת האיכות והשירות בבריאות והם פועלים במרץ רב ליישמו.
העלאת רמת האיכות בטיפול רפואי ושירותי בריאות בכלל יוביל לצמצום הפערים במתן שירותים ומניעת נזקי בריאות המהווים היום עיסוק מרכזי במערכת הבריאות.

על מנת לתת לשירות את המקום הראוי לו, מוביל משרד הבריאות מהלך של שינוי התרבות הארגונית במערכת. במסגרת שינוי זה מוכשרים מנהלי שירות במוסדות השונים במערכת הבריאות.

מתן כלים לניהול השירות במערכת הבריאות

המכללה האקדמית לישראל בשיתוף משרד הבריאות מציעה תכנית לימודי תעודה ייחודית המעניקה הכשרה מקצועית לניהול והובלה של תהליכים בתחום ניהול השירות במערכת הבריאות.

תכנית הלימודים נועדה להכשיר את הסטודנטים להיות מנהלי שירות במערכת הבריאות. משתתפי התכנית יקבלו נקודת מבט רחבה על נושא השירות בכלל ועל השירות בעולם הבריאות בפרט, וכן כלים מעשיים רבים שישמשו את המשתתפים בתפקידי ניהול השירות במערכת הבריאות.

תכנית לימודים ייחודית

קורסי התכנית מדגישים את הרקע התיאורטי בקידום השירות במערכת הבריאות וכן מקנים כלים מעשיים לניהול פרויקטים מקדמי שירות.

קורסי התכנית עוסקים בסוגיות שונות בתחום ניהול השירות, ביניהן מדידת שירות, הובלת תהליכי התערבות וניהול השינוי, קורס תקשורת מטפל- מטופל, שיפור חוויית המטופל ועוד.

מבנה התכנית

הלימודים יתקיימו בקמפוס המכללה האקדמית לישראל ברמת גן במהלך שני סמסטרים רצופים

בימי ג’ בין השעות 9:00-15:00 החל מחודש נובמבר 2016.

 

 

צפה בוידאו
צור קשר
לקבלת מידע נוסף השאר פרטיך