ניהול משאבי אנוש - לעבוד עם אנשים, לנהל קריירות, להתמודד עם שינויים

ניהול משאבי אנוש הוא מקצוע מבוקש, האחראי על כל התחומים והנושאים הקשורים באופן ישיר או עקיף לעובדים בארגון, למשל גיוס עובדים, הכשרתם, תנאי העסקתם, רווחתם, שילובם בארגון ומיצוי הפוטנציאל הגלום בהם. תואר במשאבי אנוש נועד להעניק לכם ידע, מיומנות וכלים לגיוס ומיון עובדים, כלים להדרכה והעלאת המוטיבציה של העובדים, הבנת סוגיות בדיני עבודה, ניתוח מצב קיים תוך הסקת מסקנות ומתן המלצות לשיפור.

בארגונים ובחברות רבות, רואים במנהלי משאבי אנוש כשותפים מלאים בצוות ההנהלה הבכירה, המתווה חזון, אסטרטגיה ומדיניות הארגון.

תואר במשאבי אנוש וניהול - לקחת את הטוב ביותר מעולמות תוכן שונים

זאת ההזדמנות שלך לקבל בתואר אחד את הכלים המתקדמים של עולם הניהול המודרני עם ידע אקדמי ברמה גבוהה של העולם המרתק של משאבי אנוש.

במסגרת התואר הדו חוגי של לימודי משאבי אנוש תוכלו לשלב לימודי ניהול שיאפשרו לכם להבין את הצרכים העסקיים של הארגון והסביבה התחרותית בו הוא פועל.

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בתחום ההון האנושי בחברות ובארגונים גדולים בכל ענפי המשק כגון: ניהול הדרכה, גיוס, פיתוח עובדים, רווחה, גישור ופתרון משברים ועוד.


הסמכה מקצועית של העמותה לחקר ופיתוח ניהול משאבי אנוש

תכנית התואר בניהול משאבי אנוש, נבחנה על ידי העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי האנוש בישראל. העמותה שמה לעצמה למטרה, לקדם את התחום של ניהול משאבי האנוש ואת העוסקים בו. היא מאגדת כ-700 אנשי מקצוע מובילים בתחום והעניקה הסמכה לבוגרי התכנית לניהול ומשאבי אנוש לאור התכנים הרלוונטים שנלמדים במסגרת התכנית.

משמעות ההסמכה היא שהעמותה מאשרת שהמכללה עומדת ברמת דרישות מקצועיות גבוהה, וגם מעמידה תנאים גבוהים, אחידים וברורים לקבלת התואר. לכן לימודי ניהול משאבי אנוש באקדמית רמת גן, אשר מקיפים את כלל החומר הנדרש והנצרך, יזניקו את המסיימים אל העמדות המבוקשות בתחום.

תואר דו חוגי במשאבי אנוש באקדמית רמת גן

אם אתם מתלבטים איפה הכי כדאי ללמוד משאבי אנוש, אתם יכולים להפסיק להתלבט. אלה הסיבות ללמוד ניהול משאבי אנוש תואר ראשון אצלנו:

  • מתכונת הלימודים – התכנית מוצעת במתכונת לימודי יום במשך שנתיים (6 סמסטרים)
  • לומדים מהטובים ביותר – סגל המרצים בתכנית הם מומחים בולטים בתחום לימודי ניהול משאבי אנוש המביאים לכיתה ניסיון מעשי רב, ידע עדכני ורצון אמיתי להעשיר ולהכשיר אתכם.
  • לומדים מהשטח – אצלנו לימודי משאבי אנוש לא לומדים רק מהספר, אלא צוברים ידע מעשי משמעותי מדיונים פתוחים, תצפיות, סימולציות, ניתוח אירועים, סרטי הדרכה, והרצאות אורח של מנהלים בכירים.
  • לומדים בכיף – בקמפוס המכללה המרווח הלימודים מתקיימים באווירה פתוחה, נעימה ותומכת. המיקום מרכזי, עם גישה נוחה מכל מקום ומגרש חניה עם כ-1,000 מקומות חניה ללא תשלום.

אז אם אתם אוהבים לעבוד עם אנשים ויודעים לגשר בין צדדים תוך שמירה על האינטרסים של כל צד, כנראה שלימודי ניהול משאבי אנוש הוא התחום שמתאים לכם. תואר במשאבי אנוש יהווה צעד ראשון לבניית מסלול קריירה מאתגרת ומספקת.

ללימודי ניהול משאבי אנוש מאמרים רבים באתר המכללה. הכנסו לעמוד הכתבות לקריאת מאמרים בתחום זה ותחומי לימוד אחרים

לנושאים נוספים שחשבנו שיעניינו אתכם:

צפה בוידאו